01
03
05
07
09
11
13

Opakowania na każdą okazję

Kompleksowa opieka reklamowa

 

Wspólny projekt czołowych producentów opakowań w Europie ma nazwę
ArtPlast Polska Sp. z o. o., w skład której wchodzą firmy Dopla, Flo, Isap (wszystkie z Włoch), oraz firma Nupik (z Hiszpani).

Łącząc doświadczenie z entuzjazmem, ogromny potencjał produkcyjny z nowymi trendami oraz innowacyjność i różnorodność nowych produktów, przy udziale wysoko wyspecjalizowanego personelu, firma zachęca do powiększenia grona odbiorców.

Siedziba główna spółki znajduje się w miejscowości Jaroszowiec koło Olkusza. Zarówno otoczenie jak i lokalizacja spółki pomiędzy aglomeracją katowicką i krakowską, jest korzystne pod względem dostępności komunikacyjnej. Aktualna oferta obejmuje opakowania dla gastronomii, vendingu a także przemysłu mleczarskiego, tłuszczowego, mięsnego, oraz owocowo-warzywnego i jajczarskiego.
Spełniając oczekiwania klientów nasza Spółka wykonuje indywidualne nadruki na kubkach do ośmiu kolorów metodą suchego offsetu, w przypadku opakowań jajczarskich do czterech kolorów lub etykietowanie. 

W chwili obecnej gamę produktów można zobaczyć na stronach
naszych Zakładów Produkcyjnych
:

www.flo.eu
www.dopla.it
www.pap.cz
www.isap-packaging.com
www.nupik.es

AKTUALNOŚCI

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Obiektów Noclegowych

Targi Gastronomiczne

23 Międzynarodowe Targi Gastronomiczne oraz 12 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych

Zapraszamy na nasze stoisko !

Więcej

Kongres Szefów Kuchni

Kongres Szefów Kuchni

Kongres Szefów Kuchni

Zapraszamy na nasze stoisko !

Więcej

Long Life

Long Life

Long Life

Wychodząc naprzeciw coraz wyższym wymaganiom Klientów kanału HoReCa, wprowadziliśmy serię Long Lifę – 100% nietłukących się naczyń z poliwęglanu.

Więcej

Finger Food w linii Luxor

Finger Food

Finger Food w linii Luxor

Poszerzyliśmy naszą ofertę w linii Luxor o kolekcję naczyń bankietowych Finger Food, zaprojektowanych z włoską wrażliwością stylu.

Więcej